30 Nisan 2010 Cuma

Karadeniz Virajı

Adanaspor ile Bucaspor arasındaki ikincilik yarışında çok kritik bir haftadayız. İki takım bu hafta sonu Karadeniz'de olacaklar. Bucaspor, küme düşmeme mücadelesi veren Rize ile karşılaşacak. Adanaspor ise son 6 haftanın en formda takımı Orduspor ile karşılaşacak.

Rize'nin galibiyete ihtiyacı olması Buca'ya sıkıntı yaratabilir. Sezon başında şampiyonluk için oynayan Rize'nin şu hali canımı sıkıyor açıkçası. Ama neyse konumuz bu değil.. Buca açısından çok zor bir maç olacak. Eğer kazanırlarsa Süper lige çıkarlar. Ancak, işleri oldukça zor..

Adanaspor ise Ordu deplasmanında galibiyet için oynayacak. Zaten kaybedecek bir şeyi yok. Bu yüzden galip gelebilmek için her şeyi deneyecekler. Ordu'nun da son haftalardaki yüksek formu maçı güzelleştirecektir. Bol pozisyonlu, tempolu bir maç olacağını düşünüyorum. Adanaspor daha önce Ordu ile 3 kez karşılaştı. İki galibiyet, bir beraberliği var. Orduspor'a karşı bir nevi şansı tutuyor diyebiliriz.

Bir an önce bu maçların sonuçlarını bekliyorum. Maçlar tahmin ettiğim şekilde sonuçlanırsa, bizim memleket Karabük maçını sabırsızlıkla bekler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.